Založ si blog

Čo sa stane a čo nie! ?

Stane sa nasledovné 

Fico a strana Smer nebudú zostavovať vládu a ani nebude víťaz volieb. Koalícia bude pozostávať z 3-4 strán ale vydrží im to maximálne 5 mesiacov nakoľko sa dostanú na svetlo  informácie ktoré niektorým politikom zlomí väz a aj to že sa zistí že bolí financované z nezákonných zdrojov. Jankovská bude niesť dôsledky ako aj pán prokurátor Trnka a to tak že ich čaká trestné stíhanie a keď sa nájde politická vôľa tak budú aj odsúdený. Kočner dostane doživotie spolu s jeho kumpánmi lebo ten čo ho doteraz chránil ho pošle k vode a Rusko sa zvezie spolu s ním. Traja poslanci budú zbavený poslaneckej imunity a budú trestné stíhaný ale či budú aj odsúdený bude záležať len a len na Čižnárovi.

Glváč a Trnka nie sú jediný ktorý komunikovali s Kočnerom, tých ľudí je viac ako 25 z prostredia vlády, prokuratúry, súdnictva a tých by mali odhaliť. Keď ich odhalila tak len potom bude riadne horúco a keď sa k tomu pridajú aj ďalšie nahrávky ktoré sa našli u Kočnera tak bude na Slovensku riadny chaos a mela.

Lenže tieto informácie budú viac užitočné tesne pred voľbami tak si budeme musieť počkať.

A prečo je teraz takýto humbuk keď viaceré informácie boli známe už viac ako rok ?

Čo sa zmenilo za posledných dvanásť mesiacov?

Polícia má už síce menej zviazané ruky ale stále ich nemá voľné, ak by ich mala tak sú na svete ďalšie kauzy ktoré sú oveľa väčšie ako je Gorila v hmle!?

Fandím všetkým dobrým zodpovedným a neskorupovanym policajtom a sudcom na Slovensku. Dal by som všetko za to aby sa zviditeľnili všetci ktorí sú zodpovední na korupciu a zneužívanie eurofondov/majetku štátu na Slovensku. Dnes už majú k dispozícii viacero možností na získanie tej ktorej informácie alebo prístup k bankovým účtom a komunikačných prostriedkov. Lenže je tu istá byrokracia a postupy ktoré sú až veľmi pomalé na to aby boli flexibilný a iniciatívny. Na všetko potrebujú povolenia a príkazy ktoré sú veľmi neefektívne a zbytočne predlžujú čas ktorý väčšinou nemajú. Na to by potrebovali poriadne zefektívniť fungovanie celej mašinérie akou je polícia a justícia.

Ak sa tieto veci neodhalila ešte pred voľbami tak budú zabudnuté a skartovane. Ako som už viac krát písal, poslanci sa dajú kúpiť teraz a aj v minulosti ale teraz je ich cena minimálne dvojnásobne vyššia. A kto si ich vie kúpiť? Len tí čo na to majú financie ako si finančné skupiny typu Penta a jednotlivci ktorí sa dostali k peniazom podvodom.

Na to aby niekto alebo niečo zmenilo tento skorumpovaný a prehniti systém fungovania štátu je potrebne oveľa viac ako len zmena vlády prokuratúry súdnictva. To sa asi nikdy nestane a stále nás budú len klamať a balamutit ako doteraz len budeme vidieť nové tváre….

Čo ďalej? No nič prevratné sa neudeje len zase raz si budú politici prezliekať kabáty.

Kto z koho

16.10.2019

Práve v tejto dobe tu máme doslova súboj kto s koho. Na jednej strane Smer na čele s Ficom a jeho náhradníkom pelegrinom na inej strane Danko na ďalšej Bugár a ďalších stranách sú ostatný viac »

Gorila a nahrávka. Ako je to v skutočnosti ! ?

16.10.2019

Kto stojí v skutočnosti nad M.Kocnerom? Kto riadi politickú scénu posledné dva roky? Komu vyhovuje terajšia situácia na Slovensku? Na tieto aj iné vám teraz odpoveď. Realita dnešných dní je viac »

Sledovací zařízení do každé kapsy – Pokémon GO

17.11.2016

Už dávnejšie som pochopil že Pokémon GO je len zberač online informácii a fotiek kohokoľvek a čohokoľvek. Tento článok je zverejnený na jednom portále ( konspiratori.sk) ktorý je vedený viac »

Naruhito rituál

Japonský cisár Naruhito uskutočnil posledný rituál intronizácie

15.11.2019 07:57

Ide o mystickú, nočnú, šintoistickú ceremóniu, ktorá je v prevažne sekulárnej japonskej spoločnosti vnímaná kontroverzne.

CHILE-PROTESTS/

Demonštrácie v Čile pokračovali aj napriek ústupkom vlády

15.11.2019 06:40

Pôvodne študentský protest proti zvýšeniu cien cestovných lístkov v metre sa rýchlo vymkol spod kontroly a demonštrácie prerástli do násilia.

SR Košice Luník IX čierna skládka odpratávanie KEX

VIDEO: Panelák na Luníku IX zbúrajú. Špinu čistil bager

15.11.2019 06:00

Po skončení prác za zhruba 60-tisíc eur sa ráta aj s jeho zbúraním, pravdepodobne sa tak stane ešte do konca roka.

parlament,

Prieskum: Voľby by vyhral Smer, Kiskova strana na druhom mieste

14.11.2019 22:51, aktualizované: 23:04

Prieskum na vzorke 1 111 respondentov sa uskutočnil od 9. do 13. novembra.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 11981x
Priemerná čítanosť článkov: 1712x

Autor blogu